سبد خرید 0

ایجاد حساب فروشندگی

راهنمای ایجاد حساب فروشندگی

در وبسایت ایران تایلمارت

مدت زمان ایجاد حساب و پنل فروشندگی ۵ دقیقه

هزینه : رایگان

سیستم فروشندگی ایران تایلمارت

راهنمای گام به گام ایجاد حساب فروشندگی

چند قدم ساده تا آغاز یک تجارت آنلاین و بین المللی

عضویت در ایران تایلمارت

با استفاده از شماه تلفن همراه خود ، یک نام کاربریی و رمز عبور در سایت ایران تایلمارت ثبت نام کنید


عضویت

تکمیل فرم فروشندگی

با مراجعه به تب حساب کاربری من ، در آخرین تب ، ( فروشنده شوید ) را کلیک و سپس اطلاعات مربوط به خود را تکمیل فرمائید


فروشنده شوید

احراز هویت

پس از ایجاد حساب فروشندگی ، در تب(تائید حساب کاربری)از پیشخوان فروشگاه من مدارک اسکن شده خود را جهت احراز هویت آپلود کنید


پیشخوان فروشگاه من

فعال شدن حساب

پس از احراز هویت و تائید توسط واحد نظارت ایران تایلمارت ، حساب شما در ایران تایلمارت تائید و فعال خواهد شد


ارسال تیکت

تکمیل و اصلاح

در پیشخوان فروشگاه من ، در تب فروشگاه اطلاعات خود را در صورت لزوم تکمیل و یا اصلاح بفرمائید


پیشخوان فروشگاه من

درج محصولات

در تب محصولات از پیشخوان فروشگاه من ، محصولات خود را کامل و طبق راهنما در فروشگاه خود ثبت کنید


راهنمای درج محصول

افزایش چشمگیر درآمد

افزایش فروش محصولات

با سیستم فروشندگی ایران تایلمارت و شروع فروش اینترنتی محصولات خود ، محصولات خود را در زمان کوتاهی و بدون صرف هزینه در معرض دید میلیون ها خریدار بالفعل قرار خواهید داد.

بازاریابی اینترنتی

تیم تخصصی مارکتینگ

تیم تخصصی بازاریابی اینترنتی ایران تایلمارت با دانش روز وتلاش شبانه روزی سعی در ارائه راهکارها و شیوه های نوین تجارت الکترونیک جهت ارتقا هرچه بیشتر سطح فروش ، رضایتمندی خریداران ، بهبود کیفیت ارائه محصولات و ارتباط مستمر بین خریدار و فروشنده در این صنعت بزرگ را دارد

امنیت ، سرعت و پایداری

تیم حفاظت سایبری

در دنیای وب و فعالیت های تجاری امنیت ، سرعت و پایداری از الزامات وجود یک بستر قابل اطمینان جهت فعالیت فعالین تجاری هستند . تیم حفاظت سایبری ایران تایلمارت با بهره گیری از جدیدترین امکانات ، تلاش شبانه روزی ،سیستم مانیتورینگ آنتایم و دانش تخصصی ، روزانه حملات سایبری بروت فورس ، DDos و غیره زیادی  را خنثی و با ردگیری مهاجمان که معمولا از کشورهای شرق آسیا و شرق اروپا هستند با بلاک کردن Ip های مرتبط  مانع از دسترسی مجدد آنها به سرورها میشوند.


We Have Great Answers

سوالات متداول

هزینه ایجاد حساب فروشندگی در ایران تایلمارت چقدر است؟

ایجاد حساب فروشندگی در ایران تایلمارت و فروش از طریق این وبسایت رایگان بوده و مخارج وبسایت از طریق کسر درصد بسیار پائینی از فروش فروشندگان که بصورت توافقی با آنها قرارداد خواهد شد تامین میشود.

میزان کسر درصد ایران تایلمارت چقدر است؟

با توجه به اینکه گستردگی این صنعت و فروشندگان اصناف مختلفی را شامل میشوند درصد هر کدام متفاوت میباشد در کل بین ۵ تا ۲۰ درصد بین صنوف مختلف متغیر میباشد. شایان ذکر است فروشندگانی که فعالیت آنها منظم تر و فروش آنها با توجه به قیمت گذاری آنها بروی محصولاتشان بیشتر باشد به عنوان فروشنده برتر در سایت معرفی و کسر درصد آنها کاهش می یابد.

مدت زمان لازم برای شروع فروش محصولات در ایران تایلمارت؟

پس از درج محصولات و تائید آنها ، محصولات شما در صفحات سایت نمایان خواهد شد.با توجه به تکمیل بودن اطلاعات محصول ،ایجاد گارانتی ، خدمات پس از فروش ، قیمت مناسب ، کیفیت محصولات میزان فروش نیز متفاوت خواهد بود.

عدم ارائه اطلاعات صحیح چه مشکلاتی را بوجود میآورد؟

در صورت عدم ارائه اطلاعات صحیح ، قبل از فعال شدن فروشگاه فروشنده ، بجهت اصلاح و تکمیل اطلاعات مندرج فروشنده سه تذکر خواهد گرفت در صورت عدم پاسخگویی فروشگاه شخص تعلیق و پس از یک ماه حذف خواهد شد . چنانچه اطلاعات وارده پس از تائید فروشگاه عدم صحتش ثابت شود در همان لحظه فروشگاه شخص مسدود و چنانچه موجب خسارتی به خریدار و یا ایران تایلمارت شده باشد از طریق مراجع ذیصلاح نسبت به احقاق حقوق زیاندیده اقدام خواهد شد.

امکان بک اپ گیری از محصولات وجود دارد؟

بله ، در پیشخوان فروشگاه من جهت پشتیبان گیری از محصولات درج شده توسط فروشنده ابزار درون ریز و برون ریز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا چنانچه به هر دلیلی دچار مشکلات سیستمی شدید مجبور به وارد کردن مجدد محصولات نباشید . لذا توصیه میشود پس از وارد کردن کلیه محصولاتتان از آنها بصورت دوره های منظم پشتیبان گیری کنید.

نحوه قیمت گذاری محصولات قانون خاصی دارد؟

قانون قیمت گذاری در ایران تایلمارت همان قوانین صنفی ارائه شده توسط اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن ، اتاق اصناف و اتحادیه مرتبط میباشد.

میتوان اجناس درج شده در ایران تایلمارت را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کرد؟

بله ، از پیشنهادهای مهم تیم تخصصی مارکتینگ به فروشندگان محترم  میباشد که پس از درج محصولاتشان در ایران تایلمارت ، تبلیغات خود را در شبکه های اجتماعی آغاز یا تقویت کرده و جهت فروش به ایران تایلمارت ارجاع دهند یکی از مزایای این طرح اعتماد خریدار به فروشنده به واقعی بودن محصول ، صحت و سلامت کالا و نهایتا اطمینان فروشنده از دریافت پول محصول خود با فروش محصولش را خواهد داشت. بدین وسیله درصد قابل توجهی از کلاهبرداری ها کاهش خواهد یافت.

تسویه فروشنده با ایران تایلمارت به چه صورت خواهد بود ؟

جهت دریافت مبالغ حاصل از فروش محصولاتتان در ایران تایلمارت تب ( برداشت ) در پنل فروشگاهی شما در نظر گرفته شده که میتوانید از این طریق درخواست خود را صادر و طی یک هفته در روزهای مشخص شده در توافقنامه ایران تایلمارت ، مبلغ خود را در حساب بانکی که در پنل خود معرفی کرده اید دریافت کنید.

به فکر توسعه کسب و کار خود هستید؟

با هم انجامش خواهیم داد


تماس با ایران تایلمارت

برگشت به بالا
سوالی دارید ؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید
پشتیبانی آنلاین : WhatsApp
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخگو خواهیم بود. با سپاس از شکیبایی شما